© 2020 Pavel Jelínek

Články

Slavnostní ocenění rodinného pivovaru z Náměště

Pivo začínal vařit doma v garáži, dnes už je Radek Jadrníček a jeho pivovar zavedenou hanáckou značkou. O tom, že lidem jeho nepasterizované a nefiltrované pivo z Náměště na Hané opravdu chutná, svědčí mimo jiné i úspěchy v řadě soutěží. Naposledy Jadrníček bodoval v anketě Olomouckého kraje.

Oteplení zatím nepřišlo

ANO a vyjednávání o vládě. SPD nabízí podporu vlády za jasných podmínek. Komunální kandidátka SPD na podzim v Olomouci bude.

Referendem pro změnu a proti politické korupci

Přímá demokracie nebo zastupitelská demokracie. Věřme našim občanům. "Inteligence davu". Při vstupu do EU hlas lidu ano, ale pro vystoupení ani náhodou. I T.G.Masaryk věděl, že vše, co najdete na internetu, nemusí být pravda.

Náš bezpečný domov není samozřejmostí – mladým schází výcvik k obraně vlasti

Hrozby mohou přijít z různých stran. Armáda v současné podobě neubrání naše hranice. Mladí lidé bez základního výcviku nic nesvedou. Vraťme 'brannou výchovu a krátký vojenský výcvik'.

Elektronické volby – další nástroj k podpoře přímé demokracie

Štíhlý stát, konec front na úřadech, stop papírům. Usnadnění života lidem. Elektronické hlasování, zvýšení participace občanů na správě věcí veřejných. Podpora přímé demokracie.

Úskalí digitálních technologií v rukách mládeže

Digitální technologie, průmysl 4.0, Google ví všechno, fake news, schopnost zaznamenat myšlenky, ztráta schopnosti komunikovat naživo.

Inkluzí k ještě větší průměrnosti a podprůměrnosti

Inkluze snižuje úroveň našeho školství. S inkluzí jsou nespokojeni učitelé, rodiče a vlastně i žáci. Jako bonus nás vše stojí zbytečné miliardy. Má to tedy smysl?

Prodávají se politici stejně jako prášek na praní nebo televize?

Co rozhoduje ve volbách? Jak funguje mediální manipulace? Zavedeme reklamaci politiků? SPD je za odvolatelnost politiků.

Tradiční rodina je základ společnosti a na tom nechci nic měnit

Tradiční rodina je základ společnosti. Homosexuální manželství je apriori neplodné. Podpořme mladé rodiny s bydlením a rodiny se budou zvětšovat. Čelme trendu svobodných matek.